Paykwik

Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmak bir alışkanlık haline gelmiş durumda. Her şeyi kolaylaştıran teknolojinin bir parçası olarak neredeyse market alışverişlerimizi dahi internetten yapar olduk. İnternetin bu kadar aktif kullanılmasını bir fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli kişiler tarafından kart bilgilerinizin yanı sıra kişisel bilgilerinizde toplanmakta olup büyük bir risk oluşturmaktadır. Bu nedenle geliştirilen üst düzey güvenlik önlemlerine bir yenisi eklenmiş olup, ödeme sistemleri arasında gizlilik ve güvenlik garantisi veren Paykwik ile tanışmanın tam zamanı. Büyük bir hızlı yayılan ön ödemeli kartlar arasında yer alan Paykwik, gelişmiş alt yapısı ve güvenlik önlemleri sayesinde çevrimiçi alışverişlerinizde yalnızca istediğiniz kadar harcama yapma şansı sunuyor. Kullanımınız ardından kullanılamaz bir  hâl alan kartın bu özelliği kopyalanma gibi risklerin ortadan kalkmasını sağlıyor.

Paykwik Nedir?

Paykwik, toplamda 16 haneden oluşan ve özel olarak geliştirilmiş güvenilir bir algoritma sonucunda karşımıza çıkan bu karakterlerin yer aldığı şifreli bir koddan ibarettir. Hızlı kullanım sunmasının yanı sıra tamamen güvenilir oluşu kullanıcıların dikkatini çekmektedir. İnternet alışverişlerinin yaygınlaşması ve bu alışverişlerde kredi ya da banka kartı kullanmanın her geçen gün daha riskli bir hâl almasından dolayı ön ödemeli kartlar hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu güvenilir kartlardan bir tanesi olarak Paykwik, yapmış olduğu anlaşmalar ve ödeme noktaları sayesinde oldukça popüler bir konuma gelmiştir.

Paykwik Güvenilir Mi?

Ön ödemeli kartların sağlamış olduğu en büyük avantajların başında kuşkusuz yüksek güvenlik sunmalarıdır. Paykwik kart ise bu kartlar arasında kullanıcılara en fazla güven veren ve rahatlıkla kullanabileceğiniz gelişmiş bir ödeme sistemidir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğine önem veriyor ve paranızın boş yere kötü niyetli kullanıcıların eline geçmesini istemiyorsanız ön ödeme özelliği bulunan ve yalnızca yüklediğiniz kadar harcama yapacağınız Paykwik kart sahibi olabilirsiniz.

Tüm dünyada hızla yayılmaya başlayan Paykwik, günümüzde 15 Bini aşkın internet sitesinde kabul edilir durumdadır. Herhangi bir şahsi bilginizi girmeden, rahat ve huzurlu bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir alışverişinizi doya doya yapabilirsiniz. İngiltere’de kullanılmaya başlanan ve sunmuş olduğu kolay kullanım sayesinde hızla tüm dünyaya yayılmaya başlayan Paykwik kart, güvenli alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihi haline gelmiş durumda. Aklınızda yer edinmiş “Paykwik güvenli mi?” sorusuna umuyoruz ki cevap verebildik.

Paykwik Fiyatları

Euro para birimini kullanan Paykwik Kart, kendi para birimi üzerinde sabit ücretlere satılmaktadır. Fakat ülkemizde Euro kurunun devamlı değişiklik göstermesi sebebiyle ihtiyacınız olan kart bakiyesini belirlemeniz ardından fiyatını öğrenmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Resmi bayiliğini almış olduğumuz Paykwik için sizlere en uygun fiyatı sunacağımıza ve güvenilir bir alışveriş yapabilmeniz için kullanım konusunda tüm talimatları sizlere ileteceğimize emin olabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz 7/24 aktif bir şekilde sizlerin sorularını yanıtlamak ve kart alma konusunda destek olmak için hazırda bekliyor.

Ucuz Paykwik

Ucuz Paykwik alabilmek için bizimle iletişim kurabilir, düşük komisyon oranlarıyla güvenilir alışverişin keyfine varabilirsiniz. SSL sertifikası, güvenilir ve yardımsever destek ekibimizin yanı sıra kurumsal kimliğimiz ve referanslarımızla sizlere güven aşılıyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları bize iletebilir ve en ucuz Paykwik kart satış noktası farkını görebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı