paykasaPaykasa Alımı

Paykasa Sistemi

Paykasa Sistemi

Günümüzde güvenli bir alışveriş yapma imkanı veren ödemeli bir sistem olan Paykasa nedir sorusu için, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ve hiçbir kart olmadan verilen pin kodu kapsamında, internet üzerinden güven içerisinde alışveriş yapma yöntemi denebilir. Bilindiği üzere günümüzde internet üzerinden kredi kartı veya bankamatikler ile yapılan alışverişler kapsamında hacker diye takip tabir edilen kişiler bu şifreleri kırmakta ve insanları büyük zararlar ortaya çıkarmaktadırlar. Ancak büyük bir devrim yaratan paykasa sistemi sayesinde yani bu sanal kart ile birlikte artık herkes herhangi bir kişisel bilgi sunmadan ve aynı zamanda hiçbir şekilde kişisel kartını kullanmadan ön ödeme yöntemi sayesinde tek bir pota altında veya farklı alışverişler kapsamında da kullanım şansını elde edebilmektedir.

Astropay Sistemi Nedir?

İnternet üzerinden alışveriş yaparken ön ödemeli sistemlerden biri de Astropay olarak söylenebilir. Çok kolay bir şekilde ve kaliteli bir site bünyesinde 7/24 sunulan canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmak suretiyle belirli kademeleri altında elde edilen sanal kart sayesinde, herkes farklı siteler üzerinden hiçbir kişisel bilgi sunmadan keyifli bir şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkarabilmektedir. En ufak bir kişisel bilgi ifşa olmadan sadece 16 haneli pin kodunu alışveriş yapılacak noktaya girilmek suretiyle, tek seferde veya farklı alışverişler altında kullanım şansını sağlamaktadır. Herhangi bir üyelik gerçekleştirilmeden, kişisel bilgi girmeden ve sınırsız limitler dahilinde internetten alışverişin keyfi bu güvenilir sistem kapsamında değerlendirebilmektedir. Özellik sadece kart ücreti verilmek suretiyle daha ucuz ve daha güvenilir bir sistem altında büyük bir gönül rahatlığı içerisinde alışveriş yapma şansı elde edilebilir.

Jeton Kart Sistemi

Henüz çok yeni olmasına rağmen çok kısa bir zaman içerisinde büyük bir rağbet gören Jeton kart sistemi aynı şekilde çalışmakta ve sana bir kart olarak internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Bu sanal kart pin kodu ve ccv numarası üzerinden oluşmakta, 7/24 bundan canlı destek hattına bağlanmak suretiyle arzu edilen miktarlarda yükleme yapma şansını vermektedir. Çok uygun fiyatlar altında site kapsamında herkes dilediği oranlarda yükleme yapabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı