GenelpaykasaPaykasa Alımı

Paykasa Sanal Kart İşlemi

Paykasa Sanal Kart İşlemi

 

En hızlı, en güvenli ve en etkili internet üzerinden alışveriş yapma yolu olarak günümüzde sayısız insan tarafından kullanılan ön ödemeli sanal kart seçenekleri kapsamında birçok farklı çeşitten bahsetmek mümkündür. Kişisel bilgilerin açığa çıkmadığı ve herhangi bir kredi kartı veya bankamatik gibi kişisel bilgilerle donatılmış olan kartların kullanılmadığı bu sistem sayesinde, farklı alışveriş sitelerinden rahatlıkla ürün veya hizmet alınabilmektedir. 16 haneli pin kodu kapsamında kişiye özel olarak hazırlanmış şekilde sunulur ve bu andan sonra tek yapılması gereken, yükleme miktarı altında tek seferde veya farklı alışveriş sitelerinde rahatlıkla alışveriş gerçekleştirmektir. Güvenliği en üst seviyede tutan ve bilgisayar korsanlarına uzak tutmakta en büyük katkı sağlayan ödemeli bu ucuz paykasa sanal kart sistemleri, SSL güvenliği ile birlikte farklı alt yapı güvenlikleri kapsamında rahat bir alışveriş fırsatını sağlamaktadır.

 

Her Yönden Güvenli Alışveriş Fırsatı

 

Hiçbir üyelik işlemi gerçekleştirmeden bayilik sistemi altında hizmet veren ve hızlı paykasa yöntemi kapsamında yükleme yapılmasına fırsat sunulan bu destek altında, aynı zamanda bu yüklemeyi yine hiçbir kredi kartı veya bankamatik de kullanmadan sadece banka havale yoluyla kişisel bilgiler sunulmadan gerçekleştirmek mümkündür. Burada yapılması gereken 7/24 canlı destek hattına bağlanarak müşteri temsilcilerinden bankalar hakkındaki bilgileri almak suretiyle seçim yapılan bankaya ödemeyi gerçekleştirdikten sonra yeniden müşteri temsilcilerine bağlanıp bu bilgiyi verecek 16 haneli pin kodu ve cvv numarasını almaktır. Ardından oyun siteleri ile birlikte değişik alışveriş siteleri ve e-ticaret üzerinden farklı ürün ve hizmet alımlarına gerçekleştirmektir.

 

Kullanıcılardan Olumlu Yorumlar

 

EFT ya da banka havale ile birlikte kredi kartı ve bankamatik, cepbank gibi seçenekleri altında alınan kesintiler birçok kişiye büyük rahatsızlık hissettirmektedir. Ancak hiçbir kesinti yaşatmaya paykasa ekşi üzerinden de kullanıcı yorumlarına bakmak suretiyle günümüzde ne kadar güvenilir bir sistem olduğu açık bir şekilde görülmektedir. Düşük komisyon altında alınabilecek bu sanal kartlar sayesinde kullanım kolaylığı veren özelliği ile sadece 16 haneli pin kodunu alışveriş yapılacak internet sitesini girmek suretiyle hiçbir kişisel bilgi olmadan işlem tamamlanabilmektedir. Farklı paketleri altında çok uygun fiyatlar ile paykasa sanal kartı elde edilebilir.

Sanal Kart Satın Alma Yöntemi

 

Oldukça kolay bir yöntem altında belirli işlemleri takip etmek suretiyle paykasa satın alma işlemi güven içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Müşterilerin dikkat etmesi gereken tek şey, bayilik sistemi kapsamında güvenli bir hizmet sağlayan bir site bünyesinde bu alışverişi yapmasıdır. Bundan sonra ise 16 haneli bir şekilde verilen pin kodu altında ve cvv numarası ile tüm farklı alışveriş siteleri kapsamında farklı sektörlerden ürün ve hizmetleri güven içerisinde almak mümkündür. Günümüzde hiçbir kişisel bilgi paylaşımı yapılmadan ve kredi kartı veya bankamatiğin yanı sıra EFT ile birlikte mobil hizmetini kullanmaya gerek olmadan gerçekleştirilen bu ön ödemeli sanal kart işlemleri sayesinde, üstelik çok uygun maliyetler altında hiçbir kesinti olmadan ve adreslere de ekstre gelmeden güven içerisinde alışveriş yapılabilmektedir.

Paykasa Sanal Kart

 

Belirli Yöntem Kapsamında Sanal Kart Alma İşlemi

 

Tamamen güvenilir bir şekilde ve internet üzerinden farklı siteler aracılığıyla alışveriş yapma imkanı veren cashixir gibi farklı ön ödemeli sanal kart sistemleri altında, kolay bir şekilde yükleme gerçekleştirilir. Bunun için öncelikle bayilik hizmeti altında destek sunan site bünyesinde 7/24 canlı destek hattına bağlanmak suretiyle, hangi paketlerin ve miktarlarının ne olduğu öğrenilmelidir. Ardından ödeme yapılacak olan banka hakkındaki bilgiler de alınarak ödeme ile birlikte yeniden canlı destek hattına bağlanıp müşteri temsilcisine bilgi verilmelidir. Bu bilgilerin ardından ise gerekli kontroller yapılır ve 16 haneli pin kodu arzu edilen miktar yüklenmiş bir şekilde sunulur. Bundan sonra ise rahat bir biçimde hiçbir kişisel bilgi verilmeden tüm farklı internet alışverişleri kapsamında ya da oyun siteleri ile birlikte e-ticaret siteleri altında kullanılabilir.

 

Fark Limitler Dahilinde Sanal Kart Satın Alınabilir

 

Genel anlamda limitsiz bir şekilde ve herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirilemeden satın alınan Paykasa Sanal Kart gibi farklı ön ödemeli sanal kart sistemleri altında, kişisel tercihler bazında alt limitler dahilinde bir seçim yapılmak suretiyle işlem gerçekleştirilebilir. SSL güvencesi ile birlikte ve daha birçok farklı altyapı sağlayıcısı eşliğinde sunulan bu hizmet, herhangi bir kesinti olmadan sadece bir kart ücreti ile elde edilebilmektedir. Bunun için mutlaka profesyonel anlamda hizmet veren referanslı bir site üzerinden gerçekleştirmenin önemini unutmamak gerekir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı