Genel

Paykasa Güvenli Bir Ödeme Şekli Midir?

Paykasa Ön Ödemeli Kart Tipidir

Paykasa ön ödemeli bir kart olup, internet üzerinden sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar. Kredi kartı bilgilerinin çalınmasından endişe edildiğinden pek çok kişi ön ödemeli kartları internet alışverişinde kullanmaktadırlar.

Kart Yalnızca Bir Kez Kullanılabilir

Kişiye Epin numarası verilir, bu numara alfanumerik 12 veya 16 haneden oluşan bir numaradır. Bu numara ile internette bir kez işlem yapabilirsiniz, bir kez daha kullanılamayacağından dolayı çok güvenilirdir.

Güvenle Alışveriş İçin Farklı Bir Alternatifiniz Var

Günümüzde internetten alışveriş normal alışveriş seçeneklerine göre daha ucuzdur ve daha kolaydır. Üstelik avantajları da vardır. Bir mağazadan bir ayakkabı aldığınızı düşünelim, mağazada deneyerek aldığınız için değiştirme işlemi yapmayan mağaza aynı ürünü internetten aldığınızda görmeden aldığınız için değiştirme işlemi uyguluyor, üstelik internetten alındığında ekstra indirim kampanyası yapıyor. Bunun yanı sıra alışveriş yapılan site üye olduğunuzda ekstra bonus veriyor, belirli alışveriş tutarının üstüne de hediye çeki sunuyor.

Durum böyle olunca internetten alışveriş daha cazip hale gelmektedir. Ancak güvenlik sorunlarının olması internetten alışveriş için bir dezavantajdır. Özellikle 3D özelliğinin olmaması durumunda güvenlik açıkları olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumda paykasa denilen ön ödemeli bir kart size güven içinde alışveriş yapma seçeneği sunar. Paykasa belirttiğiniz limit dahilinde alışveriş yapma imkanı sunar, yapacağınız alışveriş tutarını kartınıza yükler ve de alışverişinizi yaparsınız böylelikle fazla ödeme yapılmış mıdır endişesi taşımazsınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

42 Yorum

 1. Paykasa güvenilir bir hizmettir ve bu hizmeti bize daha da güvenilir bir şekilde sunan hizlipaskasa.net ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım daha da iyi yerlere gelirsiniz.

 2. Paykasa konusunda kafamdaki soru işaretlerini giderdi. Alternatiflerine göre daha güvenilir olduğu aşikar.

 3. Paykasa ile aklınızda bir sıkıntı kalmayacaktır. Size her türlü yardımcı olacaklardır.

  Siz ne istediğinize karar verin paykasa size her konuda yardımcı olacaktır.

 4. İnternet korsanlarının hüküm sürdüğü bu zamanda; paykasa ile güvenli alışveriş yapmamızı sağladığı için hizlipaykasa.net teşekkürlerimi sunarım.

 5. Sık sık internetten alışveriş yapmayı seven biri olarak önemli bilgilerimi kullanmadan alışveriş yapmamızı sağlayan bir kart olmasından mütevellit seviyorum paykasa kullanmayı.

 6. Paykasa bana göre gayet güvenlidir. Önceden ukash vardı, bir ara astropay… Astropay sanırım hala daha var ancak bu kartların en büyük avantajı kredi kartı bilgilerimizi sitelerle paylaşmadan anonim kalarak internet alışverişlerimizi sağlıyor oluşumuz. Sitenizden de en kısa süre içerisinde paykasa satın alıp, güven derecenizi test edeceğim! 🙂

 7. Paykasa en çok tercih ettiğim yöntemlerden birisidir.Çünkü kredi kartı bilgisi paylaşmak gibi bir derdim olmuyor..Hesabımda Bitcoin olmadığı zamanlarda ödemeyi paykasa ile yapıyorum.

 8. Paykasa, coin alternatifi en güvenilir yatırım aracı diyebilirim. Sık sık ihtiyaç duyup alışveriş yapıyorum

 9. Şans oyunları için vazgeçilmez ve en güvenilir yöntem. Bunu açıkca ifade eden bir yazı olmuş. Teşekkürler.

 10. Uzun süredir merak ettiğim bir konuydu çünkü ismi ve şekli farklı olduğu için insan şüpheci kalabiliyor. Teşekkürler

 11. Uzun zamandır merak ediyordum kafamda soru işaretleri vardı hızlıpaykasa sayesinde bu soru işaretleri nihayet cevaplarla son buldu. Teşekkür ederim.

 12. Paykasa hakkında aklımda hiçbir soru işareti kalmadı.Paykasa tercihimde tek adresim burası olacaktır.

 13. Canlı destek hizmeti çok başarılı. ayrıca whatsapp iletişim bölümleri de var. tebrik ediyorum.

 14. Şans oyunları sitelerine güvenli şekilde ödeme yapmanızı sağlayan kart çok işe yaramaktadır. Teşekkürler hizmet için.

 15. Paykasa güvenli bir şey fakat bu alacağınız paykasa sitenide bağlı olabilir sizin gibi güvenli yerlerden alınmalı ki güvenli hale gelsin 🙂

 16. Paykasa konusunda kafamdaki soru işaretlerini giderdi. Alternatiflerine göre en güveniliri diyebiliriz. Kaliteli hizmet sunuluyor yüksek ihtimal.

 17. Paykasa hakkında aklımda hiçbir soru işareti kalmadı.Paykasa tercihimde tek adresim burası olacaktır.

 18. Birçok platformda rahat bir şekilde kullanılabilecek ön ödemeli kart. Sistemleri gayet kullanışlı ve sade. Tebrikler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı