Paykasa Fiyatları

PayKasa fiyatlandırmaları Euro kuru üzerinden yapılmaktadır çünkü Paykasa teknolojisi Euro bazlı çalışan bir hizmete sahiptir. Firmamız bünyesinde istediğiniz tüm miktarlarda Bakiye yüklemesi yapabilir ve Paykasanızı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. PayKasa Fiyatları şu şekilde değişmektedir,

10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 70 Euro şeklinde 200 Euro ve 500 Euro’ya kadar istediğiniz PayKasa limitini bakiyelerinize yükleyebilir ve tamamen güvenli yöntemler ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Hizlipaykasa.net gibi Türkiye’de en güvenilir ve resmi bayi statüsünde olan firmalar aracılığıyla ödeme işlemlerinizi yapmanızı önermekteyiz. Bu paykasa fiyatları güncel Euro kuruyla hesaplanmakta olup zaman zaman değişiklik göstereceğini sizlere bildirmemiz gerekmektedir. Güncel Euro kuru TL üzerinden hesaplanır ve 10 Euro yükleme isteğinize göre ödemeniz sizden alınır.

Ucuz Paykasa Fiyatları

Ödeme yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçerek Canlı Destek ekibimizle konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz ve ödemenizi güvenli yöntemler ile yapabilirsiniz. Hizlipaykasa.net firmamız sayesinde birçok banka ve farklı ödeme yöntemiyle çok hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabilir ve birkaç dakika içinde Paykasa kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sunduğu imkanlar dahilinde de yine Paykasa teknolojisi ile hesabınızda kalacak olan Paykasa Bakiyesini tekrar bizimle iletişime geçerek Paykasa Bozdurma işlemi çerçevesinde tekrar kendinize geri alabilirsiniz. Yani hesabınızda kalacak olan Paykasa paranızı istediğiniz zaman banka hesabınıza tekrar geri yükleyebilirsiniz.

Paykasa, son yıllarda en çok gelişen ve alt yapısını güçlendiren internetin güvenilir ödeme yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu yöntem sayesinde internetteki tüm alışverişleriniz, her türlü internet sitesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. İnternet sitelerinin hiçbirisi sizin gerçek bilgilerinize, kartlarınıza ve kimliğinize ulaşamayacaktır. Tek kullanımlık olarak açtıracağınız Paykasalar ödeme işlemlerinin ardından devredışı kalır ve karşı taraftaki interent sitesi bir süre sonra zararlı hale gelse, bilgilerini çaldırsa dahi size hiçbir şekilde zarar veremez durumda olur.

En uygun paykasa kart fiyatları

Bu sayede de PayKasa teknolojisi internet üzerinde Gizlilik ve Güvenlik ilkelerini esas alarak kendini donatmış ve tüm müşterilerine dünya genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Eğer yaptığınız alışverişler hem gizli tutulsun hem de güvenli yöntemlerle gerçekleşsin istiyorsanız bu sanal kart teknolojisi sizin için en ideal yöntemdir diyebiliriz. Hizlipaykasa.net ekibi olarak sizlere 7/24 Canlı Destek imkanı sunmakla birlikte kişisel güvenliğiniz için daima hizmette olduğumuzu belirtmeliyiz. Her türlü hırsızlık, çalınma ve şüpheli işlemlere karşı sizleri korumada tutarken aynı zamanda bilgilerinizi hiçbir şekilde görememekteyiz.

PayKasa yöntemi sayesinde gerçek hesaplarınızı kullanmadan, tamamen size oluşturulan 16 barkod numarasına sahip Paykasa Sanal Kart ı kullanarak işlemlerinizi yapabilir ve internetin her köşesinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde hiçbir kişinin kişisel bilgilerinize ulaşamayacağının garantisini veriyoruz.

Ayrıca Türkiye içerisinde en uygun ve hesaplı Paykasa fiyatlarını yine firmamız Hizlipaykasa.net bünyesinde bulacağınızı garanti ederek sizlere tam hizmet sunuyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı