paykasaPaykasa Alımı

Keyifli Alışverişin Yolu Paykasa

İnternetin güvenli alışveriş yapma yollarından biri olarak günümüzde popüler bir hale gelmiş olan paykasa, ön ödemeli bir sistem altında çalışmakta ve güvenlikli bir yapıya sahip olarak internet üzerinden kullanım şansını sunmaktadır.

Özellikle bayilik hizmeti veren siteler bünyesinde güven içerisinde ucuz Paykasa alım ve bozdurma hizmeti gerçekleştirilebilmektedir. Bu yüzden günümüzde büyük bir ilgi çeken ve gün geçtikçe daha fazla insanın kullanmaya başladığı paykasa, internet üzerinden yapılan korsanlığın ve bir takım risklerin ön plana çıktığı konulardan ötürü, güvenli bir alışveriş imkanı olarak sunulduğundan dolayı hayata geçmiş bir sistemdir. Belli bir sistem ve sıralama altında güvenilir bir hizmet çatısı altında yapılan bu işlemler site kapsamında rahatlıkla paykasa satın alma ve bozdurma şansını sağlamaktadır.

Paylasa İle Keyifli Bir Alışveriş İmkanı

Paykasa sistemini kullanırken sadece kart ücreti alınmaktadır. Yani bunun haricinde herhangi bir hesap ücreti, bayilik ücreti veya hesap ücreti gibi herhangi bir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Üstelik hızlı Paykasa işlemi kapsamında bu alışveriş SSL ile birlikte farklı güvenlik sistemleri kapsamında yapılmakta ve hemen internet üzeri alışveriş yapmaya başlama şansı verilmektedir. Tabii her ne kadar bir karttan söz edilse de, bu sadece bir sanal kart olarak bilinmektedir.

Yapılan alışveriş kapsamında 16 haneli bir pin kodu üzerinden internet aracılığı ile alışveriş yapma şansı sunulur. Bu sayede hiçbir kredi kartı veya banka kartı ile birlikte farklı kart çeşitlerini kullanmadan ve hiçbir kişisel bilgiyi de sunmadan farklı sitelerden alışveriş yapma şansını vermektedir.

Pin Kodu Kesinlikle Paylaşılmamalıdır

Profesyonel bir hizmet kapsamında ve büyük bir güven içerisinde bayilik olarak yapılan Paykasa ekşi üzerinden de birçok farklı yorum alınarak bu sistem hakkında detaylı bir bilgi alma şansı kullanan kişilerden elde edilebilir. Bu işlemler kapsamında alınan pin kodu kesinlikle başka herhangi bir kişiye verilmemelidir. Yalnızca alışveriş yaparken giriş yapılmalı ve kullanılacak miktar kadar bir aktarım gerçekleştirilmelidir. Belirli bir sistem altında 7/24 sunulan canlı destek hattına bağlamak suretiyle kullanılacak olan bankanın bilgileri müşteri temsilcilerinden alınarak ödeme güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerçekten hızlı ve güvenilir. Sorun yaşamadan işlem sağladığım bi site. Güvenilir site bulmak zorken şu aralar teşekkürler kalite için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı